نتایج جستجو برای عبارت :

کانکشن Tweaknews

کانکشن Tweaknews

با سلام خدمت عزیزان

میخوام براتون از انواع فیلتر شکن های ایرانی و انواع کانکشن های پینگ بگم و علت اینکه چرا توییک بهترینه و شرح بدم.

اول باید بگم تا کی میخواید پول به این سایت های به ظاهر مطمئن بدید و ف یل ترشکن یا کانکشن پینگ بگیرید
و تا تقی به توقی میخوره یا قطع میشه یا خراب میشه یا محدودیت در استفاده داره یا هرچی

براتون یک کانکشن حرفه ای آوردم تا دیگه نیازی به هیچ یک از این سایت های ایرانی با کانکشن های به ظاهر خوبشون ند
فروش کانکشن هوشمند سیستم ایران 
قابلیت کانکت شدن به نت خارج
این سیستم اینترنت فعلی شما را به حالت عادی باز میگرداند فقط با استفاده از ابزاری که برای شما ارسال میکنیم.جهت جلوگیری از سو استفاده از این ابزار فقط به صورت حجمی  فروخته میشودهر کانکشن فقط قابلیت خرید بین 5 تا 10 گیگ حجم دارد زمان تحویل 6 الی 8 ساعت میباشد. این زمان برای راه اندازی کانفیگ اکانت شما استپورت 10Gbps بدون محدودیت سرعتاعتبار کانکشن از اولین اتصال محاسبه شده و به مدت یک ماه 
ترانسمیتر فشار یوکوگاوا مدل EJX530A
از ویژگی پرشر ترانسمیتر EJX530A می توان به موارد زیر اشاره کرد.
ترانسمیتر فشار یوکوگاوا EJX530A مناسب برای گازها. مایعات . بخار می باشد. پاسخ سریع در ترانسمیتر EJX530A از ویژگی های این ترانسمیتر فشار می باشد.
سیگنال خروجی:HART,BRAIN,FOUNDATION Field bus
رنج های اندازه گیری : -1 بار تا 500 بار , پروسس کانکشن : 1/2
دیافراگم : Hastelloy C-276 و ss316 , پروسس کانکشن : 1/2NPT , هوزینگ : الومینیوم و استنلس استیل
فکرشو بکن
چقدر یه کشور تشریفاتی و الکی تشریفاتی باید باشه

توی کشوری که توی همه کمپانیاش، با کانکشن و پارتی بازی نیرو میگیرن،

توی ورک شاپ های کاریابی به ما میگفتن (گرگ زاده هم میگفت و خب برای من عجیب بود که این بشر با سن بالای سی چطوری سی ویشو گرفته دستش و اینکاری رو که میگم کرده)، که شما حتی اگه شرکتی اوپنینگی نداره، باید رزومه تون رو تیلور کنین، بگیرین دستتون، برین توی اون شرکت مثلا شیمیایی که درش با رمز باز میشه و به روی هرکی باز نمیکنن،
URL
برای اطلاع پیدا کردن از اطلاعات ساختاری و تعداد کانکشن‌ها و موارد administrator  میتونیم ماژول را  status_module فعال نمایید
 vim httpd.conf
<Location "/server-status">    SetHandler server-status    Require host example.com</Location>
سپس به آی پی رفته و در ادامه عبارت server-status را تایپ نمایید
127.0.0.1/server-status
گیج فشار ویکا مدل 232.50
پرشر گیج ویکا 232.50 دارای ویژگی های زیر می باشد : سایز صفحه :63،100،160 میلی متر
کلاس دقت اندازه گیری : برای صفحه 63: 1.6 ,  برای صفحه 100 و 160 :1.0
پروس کانکشن : برای صفحه 63 : 1/4 اینچ , برای صفحه 100 و 160 :1/2 اینچ
بازه اندازه گیری فشار :
برای صفحه 63: 0….1 بار تا0….1000بار , برای صفحه 100: 0….1 بار تا0…1600بار , برای صفحه 160: 0….1بار تا 0…1600بار
متریال المت فشار : Stainless steel 316L , شیشه :Laminated safety glass
گیج فشار ویکا مدل 232.50
پرشر گیج ویکا 232.50 دارای ویژگی های زیر می باشد : سایز صفحه :63،100،160 میلی متر
بازه اندازه گیری فشار :
برای صفحه 63: 0….1 بار تا0….1000بار , برای صفحه 100: 0….1 بار تا0…1600بار , برای صفحه 160: 0….1بار تا 0…1600بار
متریال المت فشار : Stainless steel 316L , شیشه :Laminated safety glass
WIKA pressure gauge 232.50
ترانسمیتر فشار روزمونت مدل TG2051

از ویژگی های ترانسمیتر فشار روزمونت مدل  TG2051 می توان به موارد زیر اشاره کرد:
تایپ اندازه گیری : فشار , بازه رنجی  : -1 بار تا 689 بار
سیگنال خروجی:
4–20 mA with Digital Signal Based on HART protocol
Low-Power, 1–5 Vdc with Digital Signal Based on HART Protoco
Fieldbus Protocol
کانکشن : 1/2 و 1/4 , متریال دیافراگم : 316L SST , Alloy C-276
روغن پرشده سنسور : Silicone , Inert , متریال هوزینگ :  Aluminum , SST با نمایشگر
Rosemount 2051T In-line Pressure Transmitter
گیج فشار ویکا
یج فشار ویکا مدل  232.50گیج فشار ویکا 232.50  , پرشر گیج ویکا 232.50 , WIKA pressure gauge 232.50
بازه اندازه گیری فشار :
متریال المت فشار : Stainless steel 316L , شیشه :Laminated safety g
ایمپلنت فرانسوی
ایمپلنت فرانسوی همانند دیگر ایمپلنت های اروپایی کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی را دارند. ایمپلنت فرانسوی
Axiom از برند ANTHOGYR آنتوژیر با سابقه طولانی در تولید تجهیزات
دندانپزشکی می باشد. قطعات ایمپلنت این برند بسیار ساده اما حرفه ای تولید
می شوند. این ایمپلنت های فرانسوی سیستم طراحی مختص به خود را دارند که
طراحی کانکشن های سه وجهی از جمله آن می باشد.

ادامه مطلب
اگر ویجیاتو را دنبال کرده باشید می‌ دانید که احتمالا به خاطر تحریم‌های وضع شده توسط آمریکا، دسترسی به سرورهای بازی مورد انتظار Dreams از داخل ایران امکان پذیر نیست. این یعنی کاربران ایرانی در کنار اینکه قادر به اشتراک‌گذاری بازی‌ ها خود نیستند، توانایی اجرا و ویرایش بازی‌ های ساخته شده توسط دیگران را نیز ندارند.
در چنین شرایطی خرید بازی Dreams در ایران شاید منطقی به نظر نرسد اما اگر بلد باشید IP آدرس پلی استیشن 4 خود را تغییر دهید، خیلی راحت می
ENG  POOL  GROUP
MOHANDES  ESTAKHR  GROUP 
گروه مهندس استخرمشاوره  ،  محاسبه  ،  طراحی  ،  نظارت  ،  ساخت تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های : استخر شنا : خصوصی و عمومی آبنما ، جکوزی ، مجموعه پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی اتاق ماساژ  ، تونل مه  ، حمام سنتی  سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمکدر ایران و کشورهای همجوار 
حفاری لوله کشی استخرزمانی که استخر شما در حال گودبرداری است، اپراتور حفاری ، گودالی را از سازه استخر تا جایی که تجهیزات استخر شما جا
احتمالا دیگه از دست تحریم اوریجین به روی IP ما و به ناچار استفاده از فی ل ترشکن ها موقع باز شدن این پلتفرم خسته شده اید
با یک آموزش ساده و چند کلیکی تحریم اوریجین را دور بزنید در ادامه میتونید کار لازم رو انجام بدید:

1- سمت راست نوار پایین روی شبکه کلیک راست کنید و گزینه ی Open network and internet setting رو بزنید

2- در پنجره ی بازی شده گزینه ی Ehternet رو بزنید

3- در پنچره ی جدید گزینه ی change adapter option رو بزنید

4- در این قسمت روی کانکشن اصلی
آقا ما یه هفته (درواقع 8 روز) بهمون گذشت، هر روزش از روزهای قبل گردن کلفت‌تر و طولانی‌تر و پربارتر!
این 8 روز از جمعه شروع میشه که یه تحلیل فیلم خفن Joker داشت توش.... واقعا حرفای وحید حرف نداره 3>
شنبه‌ش که جلسه‌ی چند ساعته‌ی منابع انسانی شرکت سایه رو داشتیم... کلی بحث و تبادل اطلاعات با مدیر مجموعه و بچه‌هاشون... جلسه‌ی DeArc تو کافه گراف هم که به جای خود پربار و خفن :))
1شنبه که بارون زد و هوا بس ناجوان‌مردانه خوب شد و پیاده روی از دانشگاه تا پارک م
اگر ویجیاتو را دنبال کرده باشید می‌ دانید که احتمالا به خاطر تحریم‌های وضع شده توسط آمریکا، دسترسی به سرورهای بازی مورد انتظار Dreams از داخل ایران امکان پذیر نیست. این یعنی کاربران ایرانی در کنار اینکه قادر به اشتراک‌گذاری بازی‌ ها خود نیستند، توانایی اجرا و ویرایش بازی‌ های ساخته شده توسط دیگران را نیز ندارند.
در چنین شرایطی خرید بازی Dreams در ایران شاید منطقی به نظر نرسد اما اگر بلد باشید IP آدرس پلی استیشن 4 خود را تغییر دهید، خیلی راحت م
در چنین شرایطی خرید بازی Dreams در ایران شاید منطقی به نظر نرسد اما اگر بلد باشید IP آدرس پلی استیشن 4 خود را تغییر دهید، خیلی راحت م
دور شدن فرار کردن نبودن همیشه بد نیست
گاهی میبینی اون چیزایی که فکر میکردی نمیتونی بزاریشون کنار ،بدون اونا هستی و به هیچ جای عالم هستی بر نخورده...
الان که حس کردم که جاذبه ای بین من و استادم به وجود اومده و سعی داره خودشو بهم نزدیک کنه ،استادی که روز آخر صدام کرد که کارم داره و میخواد یه کانکشن ایجاد کنه،حالا بجای پنهون شدن پشت بهونه ها،مستقیم حرفشو زد،دوست داره باهام صحبت کنه هر شب یا یه شب در میون!
من نمیخوامش ...برهه ای نیستم که کسیو و بتون
خب! دانشگاه به صورت جدی و رسمی استارت خورد! همین هفته‌ی پیش...
خیلی از حجم مطالب و انرژی‌ای که باید بذاریم برای "ارشد" جا نخوردم! انتظارش رو داشتم که توی هر ترم نیاز باشه چندتا کتاب رو (خیلی جدی) بخونم و غیره و غیره :)) ولی دیگه ناموسا 4تا کتاب 700-800 صفحه‌ای برای دوتا درس؟؟ بابا مصّبتو شکر :)))

دغدغه‌های زیادی توی سرم دارم که بعضی وقتا باعث میشن نتونم 100% انرژیمو بذارم برای خودم و کارهام.. می‌خوام اینجا خالیشون کنم تا هم دسته بندی بشن و هم از توی سر
یه جورایی، سوالی که من از خودم میپرسم، وقتی تو این شهر نفس میکشم (و توی این کشور، توی انتاریو این وضعیت بدتر بود)، وقتی بین مردم راه میرم، وقتی با اینها زندگی میکنم، همیشه به این فکر میکنم، که اولا اینها چرا اینقدر تنها هستن؟! حتی سوپروایزر من و هم ازمایشگاهیای من، خیلی تنها بودن. خیلی. اصلا کانکشن نمیتونن بزنن. اگه میخواین خوب بفهمینشون، فیلم on body and soul رو ببینین.
در ثانی، چرا اینها خوشحالی هم رو نمیخوان؟! توی ایران، مردم ممکنه یه جور خوشحالی
سلام دوستان عزیزم امروز با چند ترفند کوچولو میخاییم از مشکل connection lost در فورتنایت را حل کنیم با ما همراه باشید .
قدم اول :
اولین قدم وارد Control Panel می شویم و به بخش Network and Sharing Center وارد می شویم و وارد گزینه Change Adapter Settings میشویم .

بر روی کانکشن اینترنت خودتون کلیک راست کنید و وارد بخش Proprties بشوید 
و این بخش 
و این  DNS ها را وارد نمایید ( در پست های قبلی در مورد این DNS ها توضیحات داده شده است )
OK کنید و خارج شوید.
قدم دوم : 
وارد Control Panel می شویم و به بخش Wi
امروز وقتی رفته بودم بدوئم، یاد یه چیزی افتادم
میدونستین که کامران جعفری کلا دو سال کالج خونده (نه حتی یه لیسانس بگیره) و هومن هم کلا دیپلم داره؟!
یعنی این دو تا حتی نمیدونن دانشگاه چیه؟!
فکر نکنین دانشگاه شوکت و چیزیه. نخیر. بزرگترین تاثیرها رو توی زندگی من کسانی گذاشتن که حس و حال دانشگاه نداشتن.
و کلاس کامران هومن با امیر تتلو فرق داره. آدمای مودب و ظاهرا باشخصیتی هستن درسته که رگ و ریشه ندارن و برای پول و شرهت دست به هر کاری میزنن.
ولی میخوا
#برگی_از_تاریخ
اسم ها را برداشتم تا ان شاالله ظرفیت داشته باشند و شکایت نکنند از این منتقدین قدیمی!
مصاحبه با یک خبرگزاری رسمی و مربوط به سال 1395 است !
جهت یادآوری محبوبیت تان بین بازی سازان و منتقدین ارسال می کنم !
شاید یادتون بیاد چطوری رسیدیم به امروز و نقدهای امروز !

گفته اند : ... بنیاد ارگانی به شدت بی‌برنامه و باری به هر جهت است. تغییر مدیریت هم تاثیری روی آن نگذاشته است. بنیاد هیچ ایده‌ای در مورد برنامه‌ریزی و آینده گیم ندارد. معلوم ن

هر وقت تونستید منظور شادمهر عقیلی رو توی ویدئو کلیپ تقدیر بفهمید، به من هم بگین.

ابله.
ابلحححححححححححححححححححححححححححححححححح.

حرف من اینه که

شما ممکنه نخواین یا نشه یا نتونین یا چند سال دیگه کلا تفکراتتون عوض شه و با طرف مقابل رفیق نشین.

ولی وقتی میبینین که میتونین به کسی کمک کنین که زخم هاش بهبود ببخشه، خب چرا اینکارو نکنین؟

من از جلو رفتن نمیترسم.
از کمک نمیترسم.

چه جنس موافق چه مخالف چه ترنس.

من خیلی ادم شفافی هستم.

از ام ا
در وبلاگ سابقم ، فیلم های خوبی که فکر میکردم جالبه و ارزش دیدن داره رو در قالب یه یادداشت معرفی میکردم ( اینجا )  و البته تصمیم دارم در بیان هم این رویه ادامه پیدا کنه .در آخرین یادداشت منتشر شده که تو وب سابقم بود از دوستان خواستم که فیلم هایی که فکر میکنن خوبه رو بهم معرفی کنن ( اینجا ) 
برای دانلود از اونجا که فیلم با کیفیت حجمش نزدیک به 1 گیگه و از طرفی ما مودم مخابرات رو جمع کردیم و مودم همراه گرفتیم و اینجا تحت پوشش آنتن دهی td-lte  ایرانسل نیس
در وبلاگ سابقم ، فیلم های خوبی که فکر میکردم جالبه و ارزش دیدن داره رو در قالب یه یادداشت معرفی میکردم ( اینجا )  و البته تصمیم دارم در بیان هم این رویه ادامه پیدا کنه .در آخرین یادداشت منتشر شده که تو وب سابقم بود از دوستان خواستم که فیلم هایی که فکر میکنن خوبه رو بهم معرفی کنن ( اینجا ) 

برای دانلود از اونجا که فیلم با کیفیت حجمش نزدیک به 1 گیگه و از طرفی ما مودم مخابرات رو جمع کردیم و مودم همراه گرفتیم و اینجا تحت پوشش آنتن دهی td-lte  ایرانسل نی
شیر هواگیر فلوتری یا همان ایرونت جهت خارج کردن هوا و یا گازهای موجود در خطوطی که در آن مایعات در جریان می باشد،مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فلوتر:

برند: آرم استرانگ انگلیس
بدنه: چدنی PN16
فلوتر: استیل
فشار کاری: 10 بار - 145 PSI
دمای کاری: 150 درجه
کانکشن: دنده ای
سایز ورودی: 1/2 اینچ DN15

آلارم گوشی برای نماز صبح بیدارم کرد. از لای پرده هتل نور ضعیفی به داخل می تابید. طبق عادت اول نوتیفیکیشن های گوشی ام را چک کردم. یک پیام از مامان در واتسپ. کلمات گنگ بودند. ننه. انا لله و انا الیه راجعون. شب پنجشنبه. دعوت حق. میخواندم و نمیفهمیدم.
توی تخت اشک ریختم و بلند شدم به نماز. دو رکعت نماز صبح خودم و آقا را که خواندم، دو رکعت هم برای ننه خواندم. بغض دردی شده بود توی گلویم. شاید سرما خورده ام.
به ریحانه چیزی نگفتم. روز آخر سفر بود و نمیخواستم ب

در این قسمت از آموزش دو روش دیگر برای اتصال دوره میکروتیک به اینترنت را خواهیم گفت که روش دوم بسیار پرکاربرد است . البته شما وابسته به امکانات و نیاز هایی که در اختیار دارید می توانید یکی از این روش ها را برای اتصال به اینترنت انتخاب کنید .

در قسمت قبل آموزش ، به اتصال روتر بورد میکروتیک به اینترنت از طریق مودم ADSL پرداختیم در سناریو قبلی IP Public روی مودم قرار داشت . عدم وجود IP public روی روتر باعث می شود در بیشتر کارها مودم هم در گیر باشد ، به عنو

در این قسمت از آموزش دو روش دیگر برای اتصال دوره میکروتیک به اینترنت را خواهیم گفت که روش دوم بسیار پرکاربرد است . البته شما وابسته به امکانات و نیاز هایی که در اختیار دارید می توانید یکی از این روش ها را برای اتصال به اینترنت انتخاب کنید .

در قسمت قبل آموزش ، به اتصال روتر بورد میکروتیک به اینترنت از طریق مودم ADSL پرداختیم در سناریو قبلی IP Public روی مودم قرار داشت . عدم وجود IP public روی روتر باعث می شود در بیشتر کارها مودم هم در گیر باشد ، به عنو
تجهیز صنعت وارد کننده و توزیع کننده انواع گیج فشار تمام استیل ، استیل برنج ، آلومنیم برنج ، ……. با کانکشن 
افقی و عمودی انواع گیج خلاء ، وکیوم ، میلی بار در صفحات 4 ، 6 ، 10 ، 16 با قیمت های رقابتی 

انواع گیج فشار 
 عقربه ای
 میلی بار
 بردون تیوپ
 کپسولی
 دیجیتال
تست گیج فشار
 روغنی
 تفاضلی
وکیوم
خلاء
 دیافراگمی
 اکسیژن

نکات مهم در انتخاب گیج فشار
1- متریال استیل ، برنج ، مونل و …..
2 – قطر صفحه 4،6،10،16 ….. سانت 
3- رنج کاری بر حسب BAR – PSI ……
4- ن
شیر هواگیر فلوتری یا همان ایرونت جهت خارج کردن هوا و یا گازهای موجود در خطوطی که در آن مایعات در جریان می باشد،مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فلوتر:
برند: آرم استرانگ انگلیس
بدنه: چدنی PN16
فلوتر: استیل
فشار کاری: 10 بار - 145 PSI
دمای کاری: 150 درجه
کانکشن: دنده ای
سایز ورودی: 1/2 اینچ DN15
یه استادی هست، توی دانشگاه کلگریه،
استاد economics هست
با هم گاهی گپ میزنیم البته به هم نزدیک نیستیم. ولی چون من رو خیلی مشتاق یافته با هم گپ میزنیم و همو میبینیم و حرف میزنیم.
یه بار که داشتم بهش میگفتم که میخوام یه میکسچر از اقتصاد و امار و جامعه شناسی و سیاستو این خزعبلات و بایوفیزیکال کمیستری بخونم و نمیدونم چطوری اینا رو به هم وصل کنم، بهم گفت یا خدا! دختر تو چرا همیشه تنت میخاره؟ بعد که یه استاد پیدا کردم که اینکاره هست گفت پشمام!
وایتا بعضیا
تعمیر مودم
با توجه به کامنت های فراوان بازدیدکنندگان در مورد مشکلاتی که هنگام نصب یا استفاده از مودم های ADSL (کابلی و وایرلس) با آن مواجه شده اند بر آن شدیم که در یک مطلب جدا و تخصصی به معرفی سرویس ADSL، مفاهیم پایه ای وایرلس و راه حل مشکلات رایج استفاده کنندگان بپردازیم. در این مقاله سعی شده است بیشتر مشکلاتی را که تا به حال برای مصرف کنندگان پیش آمده و راه حل آنرا پوشش دهیم اما ممکن است این مطالب کامل نباشد. پس این مقاله به مرور تکمیل و موارد جدی
کیفیت بالای بازی های اندرویدی باعث شده است که طرفداران آن ها روز به روز افزایش پیدا کند و کاربران بیشتری به سمت شان بروند. همان طور که خود نیز می دانید کیفیت بالا نیازمند سخت افزار قوی می باشد، اما در برخی از شرایط مشاهده می شود که علی رغم مطلوب بودن قطعات سخت افزاری بازی مورد نظر به کندی اجرا شده و یا اینکه صحنه های اکشن آن به درستی نمایش داده نمی شوند. در چنین شرایطی می توان گیم بوستر ها را بهترین گزینه های موجود برای رفع چنین مشکلاتی دانست.Ga

pH متر پرتابل ضد آب هانا HANNA HI9124
pH متر پرتابل ضد آب هانا HANNA HI9124 با عنوان اصلی و انگلیسی Waterproof Portable pH Meter دستگاهی بسیار جمع و جور ، بدنه بسیار محکم مناسب برای استفاده در مکان های صنعتی و آزمایشگاهی می باشد.دستگاه دارای ویژگی های مختلفی از جمله کالیبراسیون اتومات در یک و یا دو نقطه و جبران ساز دمایی اتومات را دارد.با استفاده از پنج بافر از پیش اندازه گیری شده و ساخته شده ( 4.01 ،  6.86 ، 7.01 ، 9.18 و 10.01 ) می توان pH متر هانا HI9124 را کالیبره کرد.در خصوص جبران
18 ماه اول زندگی کودک: 18 ماه اول زندگی کودک

18 ماه اول زندگی کودک

1. تولد راحت و ساده و خوب
چون میدونیم کودک بزرگترین اسیب رو از فاجعه تولد میتونه ببینه و اگر اکسیژن در
هنگام تولد به مغزش نرسه باعث از بین رفتن میلیونها سلول مغزی در مغزش خواهد
شد.

2.زندگی بدون درد و رنج
کودک در 18 ماه اول نباید با درد و رنج و زندگی کنه لذا هر کوشش و تلاشی بکنید تا
فرزندتون این دوران رو در لذت و آرامش زندگی کنه لذا مساله های گوش درد و دل
درد و گرما و سرما و آسیبها
نحوه کار با نرم افزار Microsoft Remote Desktop
نحوه کار با نرم افزار Microsoft Remote Desktop
تابستان امسال بود که سرانجام انتظارها به پایان رسید و بالاخره نرم افزار کنترل از راه دور مایکروسافت برای سیستم عامل های ios و اندروید منتشر شد . این نرم افزار برای این که بتوانید از طریق اسمارت فون خود کامپیوتر خود را کنترل کنید کاربرد دارد . در اینجا قصد داریم که به شما آموزش دهیم که چگونه این کا را انجام دهید . این نرم افزار بر روی ویندوز10، 8 و 8.1 جواب میدهد و امکان دارد با
سعی کنید برای دانلود حتما دانلود منیجر نصب کنید چون بر روی مصرف اینترنت شدیدا اثر میگذارد
چون مروگر ها این قایلیت ها را در خود جای نداده اند مانند :
1-قابیلت تکه تکه کردن فایل و دانلود سریع تر تمامی تکه ها
2-دانلود نشدن فایل ها به دلیل کمبود زمانی
3-عدم قابلیت پیگیری لینک های دانلودی
4-ناقص دانلود شدن فایل ها
دانلود منیجر IDM تا 32 کانکشن را ساپورت می کند ، که البته این به سرور های سایت ارائه دهنده و سرعت اینترنت شما بستگی دارد . ولی در حالت عادی

احتمال اینکه با ارور Unable to install update در آیفون یا آیپد روبرو شوید، کم است اما به هر حال برای برخی کاربران اتفاق افتاده که با این ارور حین بروزرسانی آیفون یا آیپد خود، روبرو شوند. زمانی که گوشی یا تبلت را مستقیماً از طریق بخش Software Update در تنظیمات، بروزرسانی می‌کنیم، ابتدا نسخه‌ی جدید سیستم عامل از وب‌سایت رسمی اپل دانلود می‌شود و سپس مرحله‌ای به اسم Verification یا تأیید فایل‌های دانلود شده، صورت می‌گیرد. اگر فایل‌های صحیح و سالم باشند، نصب برو
در هاست ابری سرور پارسه برخلاف یک هاست اشتراکی، سایت‌های با آمار بازدید بالا نیز به‌ آسانی می‌توانند از خدمات میزبانی ابری استفاده کنند، لذا درگیر نگرانی های مدیریت سرور شوند. این سرویس عبارتند از؛ انواع هاست بر روی کنترل پنل دایرکت ادمین، در مناطق: ایران و آلمان، در سیستم عامل‌های: لینوکس و ویندوز ارائه می‌ نمایند، با خرید هاست های تخصصی علاوه بر انتخاب سرویس متناسب با تجارت خود همیشه تنها برای آن میزان از منابع سخت‌افزاری که ضرورت د
در صورتی که تصمیم گرفته اید که به یکی از کشور های غیر از ایران برای تحصیل مراجعه کنید بلا شک یکی از مهم ترین تصمیمات خود را در زندگی گرفته اید و لازم است پیش از انکه به این موضوع به صورت اقدام عملی فکر کنید. زیر بم آن را بیشتر بشناسید.
امروز ورود به یک کشور جدید و تحصیل در ان کشور به یک رویای همگانی بدل شده است. اینکه چرا افراد این رویا را در سر می پرورانند به علل زیادی بر می گردد. ولی بلاشک مزایای زیادی را برای تحصیل در یک کشور خارجی می توان در نظ
در صورتی که تصمیم گرفته اید که به یکی از کشور های غیر از ایران برای تحصیل مراجعه کنید بلا شک یکی از مهم ترین تصمیمات خود را در زندگی گرفته اید و لازم است پیش از انکه به این موضوع به صورت اقدام عملی فکر کنید. زیر بم آن را بیشتر بشناسید.
امروز ورود به یک کشور جدید و تحصیل در ان کشور به یک رویای همگانی بدل شده است. اینکه چرا افراد این رویا را در سر می پرورانند به علل زیادی بر می گردد. ولی بلاشک مزایای زیادی را برای تحصیل در یک کشور خارجی می توان در نظ
بررسی اجمالی گوگل پیکسل بادز 2020

بررسی اجمالی گوگل پیکسل بادز 2020
بررسی اجمالی گوگل پیکسل بادز 2020 : پیکسل بادز جدید گوگل با “ایرپاد مخصوص اندروید” که انتظار آن را داشتیم، تفاوت دارد
نظر اولیه
پیکسل بادز کاملاً وایرلس جدید شرکت گوگل یک آپگرید مهم نسبت به مدل‌های قبلی محسوب می‌شود. دستیار همیشه فعال گوگل عملکرد خیلی خوبی دارد اما عدم وجود قابلیت حذف نویز در محصولی با این قیمت کمی ناامید کننده است و صدای آن نسبت به سایر محصولاتی که تا به ام
رفع مشکل مسدود شدن حساب فیس بوک

دریافت اموزش

آموزش بازگرداندن و فعال کردن اکانت فیس بوک (هک شده ، قفل ...۲۶ دی ۱۳۹۷ - در این مقاله میخواهیم گام به گام نحوه بازیابی حساب کاربری فیسبوک را به شما آموزش دهیم. ... آموزش بازگرداندن و فعال کردن اکانت فیس بوک (هک شده ، قفل شده ، فراموشی رمز) .... در صورت هرگونه مشکل و سوالی در مورد حساب کاربری فیس بوک خود ، آنها را در قسمت دیدگاه های این صفحه بیان ... رفع 20 مشکل و خطا اینستاگرام.http://facedooki.mihanblog.com/facedooki
دایرکت اینستاگرام | یکی از شبکه های اجتماعی بسیاری محبوب در سراسر دنیا، اینستاگرام می باشد و افراد زیادی از این اپلیکیشن برای اشتراک گذاری لحظات خود با سیار افراد استفاده می نمایند. در این میان برخی نیز از دایرک اینستاگرام برای ارتباط با سایر افراد استفاده می کنند و همین امر سبب می شود که به اهمیت این شبکه ی اجتماعی افزوده شود.
بر اساس گزارش های منتشر شده از سوی کاربران، ممکن است مسائل بسیاری برای دایرکت اینستاگرام ایجاد گردد. از جمله این
تعمیر گوشی اپل
تمام آیفون های ساخته شده پس از سال ۲۰۰۶ دارای پد تشخیص آب خوردگی با مایعات هستند. این شاخص ها نشان می دهد اگر دستگاه در معرض آب یا مایع قرار داشته باشد این میزان آب خوردگی را تا حدودی مشخص می کند. در برخی از موارد آب خوردگی با مشاهده بعضی از قسمت های آیفون می توانید بگویید که آیا با نگاه کردن به سوکت هدفون، سیم کارت خوان و مدارهای قدرت که در آن رگولاتورهای رطوبت وجود دارد و یا پدهای تشخیص آب خوردگی به صورت قرمز در خواهند آمد اگر آ
چند وقتیه حس می کنم که به شدت مثل مادر املی ام. مادر املی اصلن دوست نداشت که کسی لمس فیزیکی اش کنه. به هیچ وجه، حتی تصادفی. توی فیلم بهش میگفت ناهنجاری اما من حس می کنم که خیلی هم هنجار بود. من هم همونطورم اما نه به اون شدت. از این که آدم ها حس صمیمی بودن می کنن و دست میذارن یا دست میندازن دور گردن آدم بدم میاد. از این که به بعضیا (که صمیمی نیستم باشون) دست بدم یا روبوسی کنم هم بدم میاد. اما فرق من با مادر املی اینه که من با چیزای دیگه ای هم مشکل دارم.
آموزش به اشتراک گذاشتن بازی‌های Xbox One و Xbox One S​
در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم که چطور بازی‌های Xbox One خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید
​اگر قصد به اشتراک گذاشتن بازی‌های موردعلاقه تان را دارید، باید بدانید که این کار با Xbox One، Xbox One S و Xbox One X به راحتی انجام می‌شود. می‌توانید امکان دسترسی به تمام بازی‌های قابل دانلود خودتان را برای فرد دیگری فراهم کنید. فرایند دادن حق دسترسی نامحدود به بازی‌ها برای دوستان یا اعضای خانواده به نام games
مای اس کیو ال جهت ذخیره سازی بهینه داده ها در حافظه و دستیابی آسان وسریع تر به این داده ها موتورهای ذخیره سازی متعددی رو برای سناریوهای مختلف پیشنهاد و عرضه کرده است که یکی از این storage engine ها FEDERATED هستش ، حالا اینکه این موتور ذخیره سازی چه کاربردی داره و چه مواقعی از این باید استفاده کرد رو در این مقاله تا حدی براتون تشریح میکنم .
این موتور ذخیره سازی برای سناریوهایی مناسب است که شما قصد داشته باشید داده هایی رو بین چند سرور یا چند دیتابیس به
یراق آلات درب و پنجره upvc
مجتمع تخصصی کسری با هدف آشنایی بیشتر مشتریان با انواع برند یراق آلات استفاده شده در درب و پنجره upvc و بر طرف کردن نیاز مشتریان در صورت نیاز به هر کدام از یراق آلات این برند ها ، اقدام به معرفی انواع یراق آلات و برند های مطرح جهان در این صنعت کرده است .
انواع یراق آلات :
1- اسپانیولیت :
اسپانیولت قسمتی از یراق است که به صورت سرتاسری در کنار لنگه بازشو درب یا پنجره قرار می گیرد و هنگام بسته شدن درب یا پنجره زبانه های آن با فر
سلام خدمت دوستان عزیزم در این مقاله قصد داریم درباره کابل ها و کانکتور های IDE و PATA و همچنین SATA صحبت کنیم.با ما همراه باشید
IDE چیست ؟
     IDE نوعی کانکشن است که برای اتصال دستگاه های ذخیره سازی قدیمی مورد استفاده قرار میگرفت.IDE مخفف Integrated Drive Electronic میباشد.به طور معمول IDE به کابل ها و پورت هایی اطلاق میشود که برای اتصال دستگاه هایی مثل هارد درایو و درایو های نوری به مادربورد کامپیوتر مورد استفاده قرار گیرد.بسیاری از تکنولوژی های جدید مثل PATA و SATA ب
منبع تحت فشار زیلمت ایتالیا ، یکی از بهترین و معروف ترین برندها در جهان می باشد ، برای مصارف صنعتی و خانگی در سایزهای متنوع از 24 تا 1000 لیتر تولید و عرضه می شوند .
منبع تحت فشار زیلمت در سیستم های آبرسانی و به عنوان منبع انبساط دیافراگمی کاربرد وسیعی دارند.

منبع تحت فشار زیلمت مدل تیوپی :

در این منبع های تحت فشار تیوپی داخل مخزن قرار دارد و آب و هوای فشرده را از یکدیگر جدا می کند.

عیب یابی منبع تحت فشار تیوپی

برای عیب یابی منبع تحت فشار
آموزش کامل کانفیگ مودم TP- LINK
 چراغ های نمایشگر پنل جلویی به شرح زیر است:

چراغ Power: نشاندهنده اتصال صحیح آداپتور برق به دستگاه است
چراغ ADSL: در صورت ثابت روشن بودن نمایانگر وجود سرویس ADSL روی خط تلفن متصل شده است
چراغ Internet: در صورت تنظیم صحیح مودم و اتصال مودم با اینترنت این چراغ روش خواهد شد
چراغ Wireless: نمایانگر فعال بودن قسمت وایرلس در مودم است
چراغ LAN: نمایانگر اتصال LAN به یک وسیله دیگر است

اتصالات پشت دستگاه به شرح زیر است:
POWER: اتصال آداپتور ب
آشنایی با انواع پچ کورد فیبر نوری
جهت آشنایی با انواع پچ کورد فیبر نوری ابتدا لازم است بدانیم پچ کورد فیبر نوری چیست و چه تفاوتی با پیگتیل و کانکتورهای فیبر نوری دارد.
پچ کورد فیبر نوری چیست ؟
​کابلهای Connectorized (یا Pre-Connectorized یا Pre-Terminated) کابلهایی هستند که دارای کانکتورِ از پیش تعبیه شده می­باشند. اصولاً این کابلها را پچ کورد فیبر نوری (دارای دو کانکتور در دو سمت کابل) و یا پیگتیل فیبر نوری (دارای یک کانکتور در یک سمت کابل) می­ نامند.

تقسیم بن
آشنایی با انواع پچ کورد فیبر نوری
جهت آشنایی با انواع پچ کورد فیبر نوری ابتدا لازم است بدانیم پچ کورد فیبر نوری چیست و چه تفاوتی با پیگتیل و کانکتورهای فیبر نوری دارد.
پچ کورد فیبر نوری چیست ؟
​کابلهای Connectorized (یا Pre-Connectorized یا Pre-Terminated) کابلهایی هستند که دارای کانکتورِ از پیش تعبیه شده می­باشند. اصولاً این کابلها را پچ کورد فیبر نوری (دارای دو کانکتور در دو سمت کابل) و یا پیگتیل فیبر نوری (دارای یک کانکتور در یک سمت کابل) می­ نامند.

تقسیم بن

یکی از بیشترین مصارف روتر ها قرار دادن آنها در لبه شبکه برای مسریابی ترافیک خروجی میباشد یکی از مهمترین این مسیر ها مسیر یابی کاربران به سمت اینترنت می باشد در این مجموعه مقالات آموزش MikroTik سعی می کنیم انواع روش های اتصال را توضیح دهیم و در این مقاله نحوه اتصال روتر بورد میکروتیک به اینترنت توسط مودم ADSL را توضیح می دهیم .

روش های مختلفی برای اتصال روتر بورد میکروتیک به اینترنت وجود که در این سری مقالات آموزش میکروتیک چند روش را توضیح خوا

یکی از بیشترین مصارف روتر ها قرار دادن آنها در لبه شبکه برای مسریابی ترافیک خروجی میباشد یکی از مهمترین این مسیر ها مسیر یابی کاربران به سمت اینترنت می باشد در این مجموعه مقالات آموزش MikroTik سعی می کنیم انواع روش های اتصال را توضیح دهیم و در این مقاله نحوه اتصال روتر بورد میکروتیک به اینترنت توسط مودم ADSL را توضیح می دهیم .

روش های مختلفی برای اتصال روتر بورد میکروتیک به اینترنت وجود که در این سری مقالات آموزش میکروتیک چند روش را توضیح خوا
اگر لپ تاپ شما، شارژر را تنها با چرخاندن پین آن و یا خم کردن آن می شناسد و یا اصلا قادر به شناسایی آن نیست؛ ممکن است به خاطر وجود کابل شارژ معیوب، کانکتور و یا جک  DC (داخل لپ تاپ) باشد. اما چگونه باید تشخیص دهید که لپ تاپ و یا شارژر، این مشکل را دارد؟ این پست آموزشی تعمیرکارسلام را بخوانید تا پاسخ تمام سوال های خود را یابید:
در اغلب موارد امکان پذیر نیست که جک پاور لپ تاپ را بدون لحیم کاری نصب کنید. اکثر جک های پاور در لپ تاپ ها مستقیما بر روی برد
لانگ استوری شورت،

وقتی کسی هر سال کشور عوض کرده،

وقتی ماها با سیستمی بزرگ شدیم که یه راه همیشه برای موفقیت هست (سیستم کمونیستی و سیستم تنبلی و گشادی) و اون یه راه دکتر و مهندس شدن، یا! قاطی گردن کلفتها شدن و دزدی کردن و پولدار شدن و به مقام رسیدن هست (محمدرضا گلزار و مهران مدیری دزد که همه کارهاش کپی بنی هیل هست و بهش تریبون الکی دادن)، طبیعیه که هر راه دیگه ای رو بری محکوم به شکستی. حتی اگه به موفقیت های بزرگ برسی باز بقیه تاییدت نمیکنن. از طر
تجهیزات برق و شبکه لگراند
تجهیزات برق و شبکه لگراند
شرکت لگراند یک شرکت صنعتی فرانسوی است که در  لی موژ فرانسه واقع شده است. شرکت لگراند  در فروش محصولات و تجهیزات الکترونیکی و تجهیزات شبکه، ، یکی از شرکت های پیشتاز جهان می ­باشد.
در سال 2011، لگراند  بزرگ­ترین شرکت دنیا در زمینه تولید کلید و پریز (با داشتن 20 % بازار جهانی) و در زمینه تجهیزات مدیریت کابل از جمله ترانکینگ لگراند  (با داشتن 15% بازار جهانی) شناخته شد، که 75 درصد از گردش مالی این ش
مقدمهSSH راه اصلی برای اتصال به سرورهای راه دور لینوکس و یونیکس مانند از طریق خط فرمان است. که یک اتصال مطمئن فراهم می کند که می توانید از آن برای اجرای دستورات ، تعامل با سیستم و حتی تونل زدن از میان ترافیک نامربوط استفاده کنید.بیشتر کاربران از اصول اولیه چگونگی شروع و اتصال به یک سرور از راه دور با یک فرمان مانند زیر آگاه هستند:ssh username@remote_server
با این حال ، گزینه های بیشتری در رابطه با پیکربندی Demon SSH وجود دارد که می تواند برای افزایش امنیت ، م
مقدمهSSH راه اصلی برای اتصال به سرورهای راه دور لینوکس و یونیکس مانند از طریق خط فرمان است. که یک اتصال مطمئن فراهم می کند که می توانید از آن برای اجرای دستورات ، تعامل با سیستم و حتی تونل زدن از میان ترافیک نامربوط استفاده کنید.بیشتر کاربران از اصول اولیه چگونگی شروع و اتصال به یک سرور از راه دور با یک فرمان مانند زیر آگاه هستند:ssh username@remote_server
با این حال ، گزینه های بیشتری در رابطه با پیکربندی Demon SSH وجود دارد که می تواند برای افزایش امنیت ، م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سردخانه 22بهمن Coldstorage facility